O nás

Provádíme Anhydritové podlahy strojní a omítky.

 Zaměřujeme se na lité anhydritové podlahy, cementové podlahy  a strojní omítání jádro a štuk, rekonstrukce starých omítek.

Libereckém kraji patříme k renomovaným stavebním firmám s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi v oboru. Nabízíme profesionální jednání, dodržování sjednaných podmínek a bezkonkurenční ceny.

Od začátku našeho podnikáním jsme úspěšně zrealizovali velké množství stavebních zakázek. Mezi naše klienty patří  menší firmy a soukromé osoby. Zrekonstruujeme byt nebo rodinný dům k vaší 100% spokojenosti. Každá zakázka je pro nás velkou výzvou. Vždy se řídíme přáním a potřebami našich klientů. Klademe důraz na individuální přístup a snažíme se pružně reagovat a řešit vzniklé situace během prováděných prací.

Vlastníme moderní stroje a techniku. Používáme pouze kvalitní certifikované materiály od předních výrobců a dodavatelů stavebního materiálu. Na provedené práce poskytujeme záruku.

Toužíte po moderní a kvalitní podlaze?

Dodáváme a pokládáme nejrůznější typy podlah. Vyberte si z naší široké nabídky např. průmyslové podlahy, epoxidové podlahy, polyuretanové podlahy, lité podlahy, podlahy do hal, podlahy do areálů, podlahy do obchodních center, lité cementové podlahy, zátěžové podlahy, betonovou podlahu nebo hladkou podlahu.

Mezi hlavní činnosti stavební společnosti Anhystav patří lité podlahy, příprava podlah pro položení PVC, lina, parket, strojní omítání a rekonstrukce domů, bytů.

Bydlíte nebo sídlí vaše firma v Liberci, Jablonci nad Nisou, Turnově, Tanvaldu, Jičíně, Vrchlabí, České Lípě, Železném Brodě, Semilech, Novém Boru nebo Mladé Boleslavi a okolí? Rozhodněte se pro nás. Vždy pro vás nalezneme optimální řešení.