Naše služby

Bezkonkurenční podlahářské práce

V Libereckém kraji patříme mezi špičkové podlaháře. Zaměřujeme se především na anhydritové podlahy a strojní omítání jádro a štuk.

Disponujeme vlastními moderními stroji a měřicí technikou. Naši odborní zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni. Dodržují předepsané předpisy a bezpečnost práce. Používáme pouze certifikované materiály od renomovaných výrobců.

Velká konkurenční výhoda stavební společnosti Anhystav je ušetření významné části nákladů u přípravy při lití anhydritových podlah. Před litím vykládáme podklad podlahovým polyesterem (cca 1500 Kč/m3). Ostatní stavební společnosti vylívají pouze specifický materiál (cca 5000 Kč/m3). Touto metodou ušetříme vaše peníze. Neváhejte nás vyzkoušet.  Zašlete nám nezávaznou poptávku a my vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku. Uvidíte, že s námi opravdu ušetříte.

Vyplňte náš kontaktní formulář nebo nám zavolejte či pošlete e-mail. Jsme připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy. Budeme se snažit splnit vaše požadavky a vyjdeme vám maximálně vstříc.

Hledáte profesionální podlaháře na lité podlahy?

Anhydritové podlahy se zpravidla vylívají v tl. 40 mm, zatímco betonové podlahyvyžadují tl. 50-60mm. Navíc v případě betonových podlah není možné zaručit dokonalé vylití všech dutin (např. u podlahového topení). Dále je nutné provést armarování (vyztužení) pomocí kari sítí. Anhydritové podlahy vás neomezí ani při výběru podlahových krytin. Vybírat můžete z celé škály nejrůznějších druhů. Limitováni jste pouze směrnicemi o pokládce dané výrobcem podlahové krytiny.

Naši profesionální podlaháři používají nejmodernější technologie a certifikovaný materiál a výrobky pouze od renomovaných výrobců.

Nabízíme nejrůznější typy podlah např. podlahy do hal, průmyslové podlahy, epoxidové podlahy, polyuretanové podlahy, lité podlahy, podlahy do areálů, lité cementové podlahy, zátěžové podlahy, podlahy do obchodních center, hladkou podlahu nebo betonovou podlahu.

Rozhodli jste se pro novou podlahu?

Jsme odborníci na přípravu podlah pro položení PVC, lina, parket. Nevíte, jaký druh podlahy je pro váš byt nebo rodinný dům nejvhodnější? Nechte své starosti na nás. Využijte našich profesionálních služeb a zavolejte nám ještě dnes. Nabízíme komplexní služby včetně přípravy a pokládky. Spolehněte se na profesionální podlaháře.

Vlastníme nejmodernější stroje a používáme certifikované materiály např. polyuretanové stěrky, epoxidové stěrky, podklady pod lino, kachličky, parkety, obklady, perlinku, lepidlo a štuk pouze té nejvyšší kvality.

V internetových vyhledávačích nás můžete nalézt po zadání klíčových slov vyrovnání podlahy pod lino nebo podklad pod lino.

Nabízíme odborné strojní omítání

Pro provedení omítky používáme moderní omítací stroj. Díky strojní omítačce je omítání mnohem jednodušší a rychlejší oproti zdlouhavému klasickému způsobu ručního omítání. Omítání rodinného domku se pak stává otázkou několika dnů. Pro strojní omítání používáme dilatační APU lišty, rohové omítkové profily, pásky a zakrývací fólie.